![Οργανωτική Αλλαγή Suzuki. Suzuki](https://motorsite.gr/wp-content/uploads/2021/07/photo____suzuki_afs__moto_manager_2_20210715_1276702161-e10.jpg)
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από 05/07/2021 ο κ. Ιάκωβος Αλμασίδης αναλαμβάνει τα καθήκοντα του Διευθυντή After Sales Auto Suzuki & Κλάδου Μoto Suzuki.
Ο κ. Αλμασίδης είναι κάτοχος MSc in Engineering/Tribology και BEng Hons in Mechanical Engineering από το University Central Lancashire της Αγγλίας.
Διαθέτει πολυετή εμπειρία στον τομέα του Αυτοκινήτου ως After Sales Director Renault-Dacia, Chevrolet, SsangYong, Seat, Saab, όπως επίσης και Kawasaki, Peugeot, Brixton.
Ο Όμιλος Σφακιανάκη καλωσορίζει τον κο Αλμασίδη και του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.