![Νέα Υπεύθυνη Επικοινωνίας στην Opel Hellas Opel Hellas](https://motorsite.gr/wp-content/uploads/2022/01/513551-61deca8520acb_20220117_2009173588-706.jpeg)
Σε συνέχεια της διαδρομής της ως Advertising Manager στην Opel Hellas, η Πάμελα Καραΐσκου αναλαμβάνει από την 1η Ιανουαρίου και καθήκοντα PR & Communications Manager. Η κα Καραΐσκου ανήκει στο δυναμικό της Opel Hellas εδώ και 14 χρόνια, έχοντας υπηρετήσει επιτυχώς διάφορες θέσεις στο τμήμα Marketing. Είναι κάτοχος MBA Πανεπιστημίου Πειραιώς και πτυχιούχος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πανεπιστημίου Πειραιώς.